JCI JõulupuuHeategevuslik JCI Jõulupuu projekt toimub sel aastal juba kümnendat korda.

Algatuse eesmärgiks on ulatada käsi perekondadele, kellede majanduslik ja/või sotsiaalne olukord ei ole kiita. Koostöös kohalike omavalitsuste ja paljude heade koostööpartneritega kogutakse annetuste teel saadud kingitused ja jagatakse lastele kätte meeleolukatel jõulupidudel.

JCI Tallinna koja algatusega on liitunud kojad üle kogu Eesti. Nii korraldame tänavu JCI Jõulupuu üritused korraga 7 linnas – Tallinnas, Tartus, Paides, Pärnus, Rakveres, Kuressaares ja Viljandis. Nii on JCI kohalikud kojad ühenduslüliks andjate ja saajate vahel.

“It only takes one active citizen to change the world. Be that active citizen today. Be better!”

JCI Estonia


Kuidas lastele kinke teha?

Me oleme kogunud kokku laste kingisoovid ja jaotanud gruppidesse erinevate linnade alla. Vali endale sobiv piirkond altpoolt. Iga linna juures on laste nimekiri koos kingisoovidega. Vali nimekirjast lapse kingisoov, osta kingitus ja vii lähimasse kogumispunkti JUKU Mänguasjakeskuses.

JCI Jõulupuu meeskonnad tänavad kõiki häid inimesi ja koostööpartnereid.

Tule tee Sinagi lastele kingitus ja aita kaasa hooliva ja sõbraliku ühiskonna arendamisele!

Suur aitäh kõigile! Sellel aastal valmistasime üheskoos kingid 837 lapsele.


Kas leidsid oma piirkonna vähekindlustatud perede laste jõulusoovide nimekirja? Kui ei, siis tule liitu meie meeskondadega ja aita meil JCI Jõulupuu järgmisel aasta ka oma piirkonnas käivitada! Pakume sulle võimalust osaleda JCI Estonia hinnatud projektijuhtimise koolitusel. Meie kogenud projektijuhid on sulle mentoriks ja sa töötad koos teiste tegusate ja ettevõtlike vabatahtlikega.

Piisab vaid ühest aktiivsest inimesest, et muuta maailma. Ole juba täna see isik. Ole parem!
Saada e-kiri oma sooviga maiki.linder@gmail.com või helista telefonil +372 5122789 ja toome koos jõulurõõmu rohkemate lasteni.


Lisainformatsioon projekti kohta: heategu@jcitallinn.ee